Anasayfa / Doktorlar / Op. Dr. Atilla KAYA

Op. Dr. Atilla KAYA


Atilla KAYA 9 Şubat 1961 yılında Ceyhan / Adana’da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğreniminin bir dönemini Adana’da, bir dönemini ise Malatya’da yapmıştır. İlk, ortaokul ve lise derken 1980 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girmiş ve başarıyla tamamlayarak, ilk görevini 1986 yılında Nusaybin / Mardin’de yapmıştır.

Başarılı bir Genel Cerrahi Uzmanı olan Op.Dr. Atilla KAYA günümüze kadar binlerce makat hastalığı olan insanı tedavi etmiş, tecrübeli bir hekimdir.

Konusunda uzman ve tecrübeli hekimin tedavisini gerçekleştirdiği makat hastalıkları şu şekildedir;

Kıl dönmesi (Pilonidal Sinüs)

Basur (Hemoroid)

Makat Çatlağı (Anal Fissür)

Nasır

Kondilom (Makat Siğili)

op-dr-atilla-kaya

Makat hastalıklarının tedavisi dışında ben tedavisi, kaş ekimi, sakal ekimi ve bıyık ekimi konularında uzmandır.

Şu an görev yaptığı yer:
Adres: Adres: Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:24 Kat:3 (PTT Karşısı) Bakırköy Merkez – İstanbul
Telefon: Tel: 0212 542 0 888 – 0212 572 72 65

Öneri

Op. Dr. Seher ŞİRİN

Op. Dr. Seher ŞİRİN, 1961 yılında Ermenek / Karaman’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini Mersin’de tamamladıktan sonra 1979 yılında İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesine başlamış, 1985 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından 2 yıl Muğla Devlet Hastanesi, takibinde 3 ay Silivri Sağlık Grup Başkanlığında, 3 yıl ise 70...

2 Yorumlar

  1. Hocam ben gaziantep düztepe hastanesinde basur ameliyati oldum ameliyat olduktan sonra aradan 4 yıl gecti hala kanama, agri ve zorlanma var 2 gun boyunca agridan duramiyom artik ameliyattan korkuyorum napmam lazim

    • Op. Dr. Atilla KAYA

      Sedat bey merhaba. Yazdıklarınız çatlak (anal fissür) olduğunu düşündürüyor bu yönden tedavi gerekebilir. Öncelikle muayene olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir